آموزش دیسپچری

دیسپچ را می توان مرکز اطلاعات و محاسبات پروازی نام برد که متخصصان شاغل در آن، اطلاعات مورد نیاز خلبانان اعم از هوا، وزن، اطلاعات هوانوردی، همکاران پرواز،‌ سرویس‌ها و بسیاری از مسائل تخصصی مربوط به پرواز را در اختیار آنان قرار دهند. در حقیقت واحد دیسپچ کلیه اطلاعاتی که هر خلبان برای انجام پرواز نیاز دارد را در اختیارش قرار می‌دهد.

شرایط و مدارک

اين شركت برای اولین بار در شیراز، بمنظور تربيت و آموزش مهماندار هوائي در نظر دارد تعدادی داوطلب با شرایط زیر پذیرش نماید

1 .دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه

2. داشتن حداقل سن 21 سال

** واجدين شرايط مي‌توانند تصاوير صفحه اول و دوم شناسنامه ، کارت ملی ، مدرك تحصيلي، گواهي انجام خدمت سربازي يا معافيت دائم , اصل فیش بانکی ، دو قطعه عكس 4×3 را حداكثر تا تاريخ مندرج در فرم ثبت نام به آموزش مراجعه نمایند.

** مدت زمان آموزش حدود 6 ماه خواهد بود و در صورت موفقیت در آزمون معرفی،  داوطلبان به آزمون استاندارد سازمان هواپیمایی کشوری ایران معرفی و پس از قبولی گواهینمامه دوره را از این سازمان دریافت می نمایند.

** شايان ذكر است اين شركت هيچگونه تعهدي جهت استخدام داوطلبين پس از طي دوره مذكور را نداشته و صرفاً در صورت نياز شركتهاي هواپيمائي به استخدام مهماندار از وجود آنان استفاده خواهد شد.

« بديهي است به مدارك ناقص ، مخدوش و يا مداركي كه پس‌از مهلت مقرر ارسال‌شود ترتيب اثر داده‌ نخواهد‌شد.»

اطلاعات تماس

 
کارگزاری شیراز
  • واتساپ: 09134171651
  • شماره تماس : 07136240724
  • نشانی: شیراز - میدان احسان - روبروی مجتمع فرهنگی احسان - پلاک 233 - آموزشگاه گردشگران سرو شیراز
  • شنبه تا چهارشنبه ساعت: 8:30 الی 20
  • پنجشنبه ساعت: 8:30 الی 15:30