آموزش خلبانی

دانشجویانی کــه موفــق بـه قبــولی در امتحانات کتبی و عملی استاندارد پرواز سازمان هواپیمائی کشوری گردند وارد دوره تکمیلی پروازی CPL می شوند.در این دوره دانشجویان ابتدا ملـزم به گذرانـدن دوره زمینــی به مــدت ٣٣٠ ساعت می گردنـد که عناوین دروس طبق اطلاعیه سازمان هواپیمائی کشوری می باشد.

شرایط و مدارک

اين شركت برای اولین بار در شیراز، بمنظور تربيت و آموزش مهماندار هوائي در نظر دارد تعدادی داوطلب با شرایط زیر پذیرش نماید

1 .دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه

2. داشتن حداقل قد 167 سانتیمتر تمام و وزن متناسب با قد(الزامی است)

3. ارائه تاییدیه پزشکی مبنی بر برخورداری از سلامت کامل به تشخیص مرکز پزشکی هوائی سازمان هواپیمائی کشوری.

4.  داشتن حداقل سن 18 سال

** واجدين شرايط مي‌توانند تصاوير صفحه اول و دوم شناسنامه ، کارت ملی ، مدرك تحصيلي، گواهي انجام خدمت سربازي يا معافيت دائم , اصل فیش بانکی ، دو قطعه عكس 4×3 را حداكثر تا تاريخ مندرج در فرم ثبت نام به آموزش مراجعه نمایند.

** مدت زمان آموزش حداقل 12 ماه خواهد بود و در صورت موفقیت در آزمون معرفی،  داوطلبان به آزمون استاندارد سازمان هواپیمایی کشوری ایران معرفی و پس از قبولی گواهینمامه دوره را از این سازمان دریافت می نمایند.

** شايان ذكر است اين شركت هيچگونه تعهدي جهت استخدام داوطلبين پس از طي دوره مذكور را نداشته و صرفاً در صورت نياز شركتهاي هواپيمائي به استخدام مهماندار از وجود آنان استفاده خواهد شد.

« بديهي است به مدارك ناقص ، مخدوش و يا مداركي كه پس‌از مهلت مقرر ارسال‌شود ترتيب اثر داده‌ نخواهد‌شد.»

اطلاعات تماس

 
کارگزاری شیراز
  • واتساپ: 09134171651
  • شماره تماس : 07136240724
  • نشانی: شیراز - میدان احسان - روبروی مجتمع فرهنگی احسان - پلاک 233 - آموزشگاه گردشگران سرو شیراز
  • شنبه تا چهارشنبه ساعت: 8:30 الی 20
  • پنجشنبه ساعت: 8:30 الی 15:30