آموزش مهماندار هواپیما

مهمانداری هواپیما یکی از مشاغل بسیار پرطرفدار و جذاب در جهان است. سفر کردن و دیدن شهرها و کشورهای مختلف، معاشرت و آشنایی با افراد جدید، پرستیژ کاری و دیدن آسمان بی‌کران، دلایلی هستند که این شغل را به حرفه‌ای جذاب تبدیل کرده اند.   مهمانداری جز لاینفک پروازهای مسافرتی به شمار می‌رود و به جرات می‌توان ادعا کرد که هیچ پرواز مسافربری در هیچ کجای دنیا بدون حضور مهمانداران انجام نمی‌شود. همین امر نشان‌دهنده اهمیت این حرفه در کادر پرواز است.  وظایف مهمانداران هواپیما بسیار متنوع بوده و  ایمنی پرواز و رفاه کلی مسافران را شامل می شود. همه کسانی که در شغل مهمانداری هواپیما فعالیت می کنند، باید ضمن داشتن گواهینامه مدیریت مهمانداری هواپیما، تجربه عملی کافی نیز داشته باشند.

شرایط و مدارک

اين شركت برای اولین بار در شیراز، بمنظور تربيت و آموزش مهماندار هوائي در نظر دارد تعدادی داوطلب با شرایط زیر پذیرش نماید

1 .دارا بودن مدرك تحصيلي ديپلم متوسطه

2. داشتن حداقل قد 160 سانتیمتر تمام و وزن متناسب با قد(الزامی است)

3.ارائه تاییدیه پزشکی مبنی بر برخورداری از سلامت کامل به تشخیص مرکز پزشکی هوائی سازمان هواپیمائی کشوری.

4. موفقیت در آزمون زبان انگلیسی ( در حد دیپلم)

** واجدين شرايط مي‌توانند تصاوير صفحه اول و دوم شناسنامه ، کارت ملی ، مدرك تحصيلي، گواهي انجام خدمت سربازي يا معافيت دائم , اصل فیش بانکی ، دو قطعه عكس 4×3 را حداكثر تا تاريخ مندرج در فرم ثبت نام به آموزش مراجعه نمایند.

** مدت زمان آموزش حدود 5 ماه خواهد بود و در صورت موفقیت در دوره زبان انگلیسی داوطلبان در دوره تخصصی شرکت داده خواهند شد و پس از پایان دوره گواهينامه معتبر اعطاء مي‌گردد.

** شايان ذكر است اين شركت هيچگونه تعهدي جهت استخدام داوطلبين پس از طي دوره مذكور را نداشته و صرفاً در صورت نياز شركتهاي هواپيمائي به استخدام مهماندار از وجود آنان استفاده خواهد شد.

« بديهي است به مدارك ناقص ، مخدوش و يا مداركي كه پس‌از مهلت مقرر ارسال‌شود ترتيب اثر داده‌ نخواهد‌شد.»

اطلاعات تماس

 
کارگزاری شیراز
  • واتساپ: 09134171651
  • شماره تماس : 07136240724
  • نشانی: شیراز - میدان احسان - روبروی مجتمع فرهنگی احسان - پلاک 233 - آموزشگاه گردشگران سرو شیراز
  • شنبه تا چهارشنبه ساعت: 8:30 الی 20
  • پنجشنبه ساعت: 8:30 الی 15:30